Formularz rejestracyjnyRegistration form

W celu zarejestrowania się na konferencję prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego i załączenie dowodu wpłaty (plik jpg, pdf, print screen z aplikacji bankowej). 

I termin wpłat: do 28 lutego 2022
1) Konferencja online: 250 zł, osoby z PTPP: 220 zł
2) Konferencja w Warszawie: 350 zł, osoby z PTPP: 320 zł

II termin wpłat: od 1 marca 2022
1) Konferencja online: 300 zł, osoby z PTPP: 270 zł
2) Konferencja w Warszawie: 400 zł, osoby z PTPP: 370 zł

Ważne:

 • Konferencja w Warszawie: konieczne jest posiadanie aktualnego szczepienia przeciwko Covid-19. Certyfikaty szczepionkowe będą sprawdzane przed wejściem na salę konferencyjną, przy rejestracji. 
 • Konferencja online: książeczka z materiałami konferencyjnymi zostanie wysłana do Państwa kurierem, dlatego też  prosimy o podanie adresu korespondencyjnego. W celu otrzymania materiałów w wersji drukowanej konieczna jest wpłata i rejestracja do 31 marca 2022. W przypadku rejestracji i/lub wpłaty po 31 marca wysyłamy materiały w formie elektronicznej. 

Po wypełnieniu formularza przysyłamy automatyczne potwierdzenie rejestracji. Link do konferencji zostanie wysłany bliżej terminu konferencji. Wkrótce podamy też konferencyjny adres w Warszawie. 

Wpłaty przyjmujemy do 10 kwietnia 2022 i prosimy je kierować na konto PTPP:

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej
ul. Złota 9/8,00-019 Warszawa
Bank PKO SA I o. w Warszawie:
42 1240 1037 1111 0011 0857 1702

Tytuł przelewu: Konferencja par – imię i nazwisko uczestnika/uczestniczki
Faktury są wystawiane i wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty.
Pytania w sprawie faktur prosimy kierować do  PTPP: faktury@ptpp.pl

W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z nami: kontakt@psychoanalizapary.pl

  Prosimy o wpisanie danych adresowych do wysyłki materiałów:

  PROSIMY O DOŁĄCZENIE POTWIERDZENIA OPŁATY:

  CHCĘ OTRZYMAĆ FAKTURĘ

  DANE DO FAKTURY:

  This form can be submitted up to 499 times.

  WARUNKI UCZESTNICTWA

  1. Opłata za konferencję jest bezzwrotna. W przypadku wycofania się z udziału w Konferencji istnieje możliwość odstąpienia swojego miejsca innej osobie.

  2. Materiał kliniczny prezentowany podczas Konferencji objęty jest tajemnicą zawodową. Wersja online: Uczestnik/uczestniczka zobowiązuje się do zadbania o odpowiednie warunki do wzięcia udziału w tej części tj. wysłuchania prezentacji klinicznej przez słuchawki lub w zamkniętym pomieszczeniu, bez dostępu osób trzecich. Konferencja w Warszawie: materiał kliniczny udostępniany jest tylko na czas prezentacji i musi być zwrócony Organizatorom po zakończeniu prezentacji. Jakiekolwiek kopiowanie materiału jest niedozwolone.

  3. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany prelegentów (w sytuacji kiedy, któryś z Prelegentów nie będzie mógł z przyczyn losowych pojawić się na Konferencji).

  4. W konferencji odbywającej się w Warszawie mogą wziąć udział tylko osoby posiadające aktualne szczepienie przeciwko Covid-19. Certyfikaty szczepień będą sprawdzane na miejscu przy rejestracji. Wysłanie zgłoszenia na konferencję w Warszawie jest jednoznaczne z akceptacją tego warunku.

  Zapoznałem / Zapoznałam się z powyższymi warunkami uczestnictwa opisanymi szczegółowo w Regulaminie VI Konferencji „Pracując Psychoanalitycznie z Parami" i akceptuję je. (*)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi rejestracji zgłoszeń na konferencję, obsługi uczestników w trakcie konferencji oraz przygotowania zaświadczeń uczestnictwa, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. przetwarzanie następuje na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą). Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych zostały opisane w Regulaminie VI Konferencji „Pracując Psychoanalitycznie z Parami" oraz w Polityce Prywatności. (*)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania na adres mailowy informacji o kolejnych edycjach konferencji "Pracując Psychoanalitycznie z Parami". na podstawie art. 6 ust 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. przetwarzanie następuje na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą). Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych zostały opisane w Regulaminie VI Konferencji „Pracując Psychoanalitycznie z Parami" oraz w Polityce Prywatności.

  Organizatorzy:

                                                       

  Content | Menu | Access panel