Formularz rejestracyjnyRegistration form

W imieniu Sekcji Psychoterapii Par i Rodzin PTPP zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu wykładów otwartych poświęconych psychoanalitycznej terapii par. Szczegółowy program wykładów 

Jak zorganizowane są wykłady?

Wszystkie wykłady odbywają się online w poniedziałki o 20:00. Wystąpienia prelegentek i prelegentów są w języku angielskim. W weekend przed wykładem wysyłamy polskie tłumaczenie,  oryginał wystąpienia oraz link do wydarzenia. Zgłoszenia przyjmujemy do końca dnia w czwartek poprzedzający wykład. 

Zgodnie z tradycją psychoanalitycznych wystąpień, nasze prelegentki i prelegenci czytają swoje wystąpienia (po angielsku). Treść wystąpienia będzie można śledzić w wersji oryginalnej lub polskiej na podstawie wysłanych wcześniej plików. Po wykładzie zapraszamy do dyskusji, która będzie tłumaczona na żywo. Całość zaplanowana jest na 1,5 godziny.

Najbliższy wykład:
27 wrześniaa 2021, godz. 20:00 (logowanie do poczekalni od 19:45)
Prof. Brett Kahr “Człowiek, który rozmawiał z czterdziestoma tysiącami żon i mężów. Wpływ Donalda Winnicotta na psychoanalizę par”. 

Jak się zapisać na wykład?

1. Członkinie i członkowie PTPP – wstęp jest wolny, konieczne jest wystanie poniższego formularza zgłoszeniowego. W odpowiedzi prześlemy link do wydarzenia.

2. Osoby spoza PTPP – wstęp płatny 45 zł. Prosimy o dokonanie przelewu oraz wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego i załączenie potwierdzenia wpłaty. W odpowiedzi prześlemy link do wydarzenia.

Wypełnienie formularza jest niezbędne do rejestracji – inaczej nie mamy danych do faktury ani adresu mailowego by przesłać link do wykładu. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 23 września. 

WAŻNE: prosimy logować się o 19:45 nie wcześniej.

Dane do przelewu:

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej 

ul. Złota 9/8,00-019 Warszawa 
Bank PKO SA I o. w Warszawie: 
08 1240 1037 1111 0010 0081 3850

Tytuł przelewu: Wykład otwarty Sekcji PiR +swoje imię i nazwisko

  NALEŻĘ DO PTPP

  PROSIMY O DOŁĄCZENIE POTWIERDZENIA OPŁATY:

  CHCĘ OTRZYMAĆ FAKTURĘ

  DANE DO FAKTURY:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi rejestracji zgłoszeń na wykład otwarty na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. przetwarzanie następuje na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania na adres mailowy informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Sekcję Psychoterapii Par i Rodzin PTPP na podstawie art. 6 ust 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. przetwarzanie następuje na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą).

  Wykłady organizuje Sekcja Psychoterapii Par i Rodzin PTPP.
  Pytania w sprawie wykładów prosimy kierować na adres: sekcjapir@gmail.com

   

   

   
  Organizatorzy:

                                                       

  Content | Menu | Access panel