Formularz rejestracyjnyRegistration form

“Właściwie zdaję sobie sprawę, że wykład kończący cykl jest również pod pewnymi względami szczytowaniem i choć mogli państwo nie osiągnąć orgazmu, mam nadzieję, że poczuli państwo wystraczająco dużo satysfakcji i inspiracji do pracy, bo jest to ciężka praca.
 
Pracujemy nad sobą poprzez nasze pary. Ja wiem, że pracowałam nad częścią siebie w ramach tego dopasowania i że wszyscy ciągle niestrudzenie pracujemy. Poruszanie się w obszarze nieświadomości choć często jest zaszczytem, nie jest łatwe i mam wielką nadzieję, że państwo również czujecie się dumni z pracy, jaką wykonujecie. Dumni z siebie i oczywiście ze swoich pięknych ciał.”
 
Tymi słowami Linsey Blair przed chwilą zakończyła swoje świetne wystąpienie, które jednocześnie było ostatnim w pierwszym cyklu Wykładów Otwartych Sekcji Psychoterapii Par i Rodzin PTPP. Mamy nadzieję, że było Państwu przyjemnie.
 
Cykl wykładów na następny rok jest już zaplanowany. Będziemy dalej spotykać się w poniedziałki o 20:00 na Platformie Zoom.  Pierwsze spotkanie z Francisem Grierem odbędzie się 31 stycznia o godz.20:00. Szczegółowy plan całego cyklu na 2022 opublikujemy wkrótce.
 
Tłumaczenie wystąpienia Linsey Blair: Barbara Suchańska
 
 

 

 

 
Organizatorzy:

                                                     

Content | Menu | Access panel