Formularz rejestracyjnyRegistration form

W imieniu Sekcji Psychoterapii Par i Rodzin PTPP zapraszamy na  drugi cykl Wykładów Otwartych Sekcji Psychoterapii Par i Rodzin. W pierwszej edycji spotykaliśmy się ze specjalistami z londyńskiego Tavistock Relationships, którzy reprezentowali głównie podejście postkleinowskie.

W tym roku, do Francisa Griera i Andrew Balfoura z Tavistock Relationships dołączą psychoanalityczki: Julie Friend oraz Shelley Nathans z Psychoanalytic Couple Psychotherapy Group z San Francisco, Mónica Vorchheimer z Buenos Aires Psychoanalytical Association oraz dr Judith Pickering z The Australian and New Zealand Association of Jungian Analysts. Będziemy mieć  więc okazję do zapoznania się z różnorodnymi teoretycznymi podejściami w psychoanalitycznej terapii par i rodzin.

Podobnie jak w poprzednim roku, wykłady będą odbywać się w poniedziałki o godzinie 20:00. Wyjątkiem jest listopadowy wykład dr Judith Pickering, który ze względu na różnicę czasu między Polską a Australią odbędzie się w sobotę o godzinie 9:00.

Zgodnie z tradycją psychoanalitycznych wystąpień prelegentki i prelegenci czytają swoje wystąpienia (po angielsku). W weekend poprzedzający spotkanie wysyłamy do Państwa link oraz polską i angielską wersję wystąpienia. Po wykładzie zapraszamy do dyskusji, która będzie tłumaczona na żywo. Całość zaplanowana jest na 1,5 godziny.

NAJBLIŻSZY WYKŁAD: 

Zapisy przyjmujemy do piątku 9 grudnia, do końca dnia.

Jak się zapisać na wykład?

1. Członkinie i członkowie PTPP – wstęp jest wolny, konieczne jest wystanie poniższego formularza zgłoszeniowego. W odpowiedzi prześlemy potwierdzenie rejestracji, link wraz z tekstem wystąpienia zostanie wysłany w weekend poprzedzający wydarzenie.

2. Osoby spoza PTPP – wstęp płatny 61,50 zł. Prosimy o dokonanie przelewu na konto oraz wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego i załączenie potwierdzenia wpłaty. W odpowiedzi prześlemy potwierdzenie rejestracji. Link wraz z tekstem wystąpienia zostanie wysłany w weekend poprzedzający wydarzenie. Ważne: nowy numer konta do opłat za wykłady otwarte! Prosimy o wpłaty na poniższe dane:

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej 
ul. Złota 9/8,00-019 Warszawa 
Bank PKO SA I o. w Warszawie: 
34 1240 1037 1111 0011 0857 1555

Tytuł przelewu: Wykład otwarty Sekcji PiR +swoje imię i nazwisko
Faktury są wystawiane do 15-tego dnia następnego miesiąca, w którym dokonana została wpłata. Pytania w sprawie faktur prosimy kierować do  PTPP: faktury@ptpp.pl

  NALEŻĘ DO PTPP

  PROSIMY O DOŁĄCZENIE POTWIERDZENIA OPŁATY:

  CHCĘ OTRZYMAĆ FAKTURĘ

  DANE DO FAKTURY:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi rejestracji zgłoszeń na wykład otwarty na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. przetwarzanie następuje na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania na adres mailowy informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Sekcję Psychoterapii Par i Rodzin PTPP na podstawie art. 6 ust 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. przetwarzanie następuje na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą).

   

  Szczegółowe informacje na temat poszczególnych prelegentów oraz ich wystąpień  będą publikowane na FB Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

  Pytania? sekcjapir@gmail.com

  Organizatorzy:

                                                       

  Content | Menu | Access panel