Dr Olga Kriegelewicz-Czarnecka

Olga Kriegelewicz-Czarnecka jest doktorem nauk humanistycznych w dziedzinie psychologii, certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (PTPP) i superwizorką w zakresie psychoanalitycznej psychoterapii par i rodzin PTPP. Pełni funkcję vice-prezeski Sekcji Par i Rodzin PTPP oraz reprezentuje tę Sekcję w European Federation for Psychoanalytic Psychotherapy. W ramach praktyki prywatnej prowadzi indywidualną psychoanalityczną psychoterapię dorosłych oraz psychoanalityczną psychoterapię par i rodzin. Przez 8 lat pracowała w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

 

Równolegle do praktyki klinicznej dr Olga Kriegelewicz-Czarnecka jako wykładowczyni uniwersytecka zajmuje się pracą naukową i dydaktyczną. Jej rozprawa doktorska podejmująca problematykę więzi małżeńskich oraz transmisji pokoleniowej uhonorowana została Nagrodą Prezesa Rady Ministrów. Otrzymała również Dyplom Rektora Uniwersytetu Warszawskiego za współautorstwo książki „Bliskość w rodzinie. Więzi w dzieciństwie a zaburzenia w dorosłości”. Od wielu lat przekazuje swoją wiedzę z zakresu diagnozy i psychoterapii par i rodzin w ujęciu systemowym oraz psychoanalitycznym na uczelniach wyższych i w szkołach psychoterapii. Prowadzi roczne autorskie seminarium teoretyczno-superwizyjne dotyczące psychoanalitycznej pracy z parami i rodzinami.

Podczas VI Konferencji będzie moderować dyskusję po wystąpieniu Cezarego Żechowskiego, Karoliny Krzysik-Klemanów oraz Martyny Pietraszek.

Organizatorzy:

                                                     

Content | Menu | Access panel